} The Adecco GroupのKonsultant / Konsultantka Sprzedaży Usług HRの内容

ジョブを検索する

Konsultant / Konsultantka Sprzedaży Usług HR

勤務地

location-pin ワルシャワ, マゾフシェ県, ポーランド共和国
location-tag 240000X5

W Adecco zmieniamy na lepsze życie setek osób każdego dnia. Pomagamy firmom realizować ich strategie, a Kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę, której nigdy nie zapomną. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby, która będzie pełnić KONSULTANTA / KONSULTANTKI SPRZEDAŻY USŁUG HR. Wierzymy, że dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom pomożesz nam budować silną pozycję biznesową i sprzedażową Adecco.

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, będziesz dumny/a z tego jaką pracę z nami wykonujesz!

O stanowisku:

Budowanie, rozwijanie i utrzymywanie silnej sieci kontaktów oraz prospektów(ze szczególnym uwzględnieniem sektora SME- Small & Medium Enterprises), dzięki czemu możliwe jest pozyskiwanie Klientów na podległym rynku pracy oferując im pełne spektrum usług Adecco (rekrutacja stała, praca tymczasowa, outsourcing).

Zakres obowiązków:

·Zapewnienie świetnej obsługi pozyskanego Klienta poprzez ciągłe badanie poziomu satysfakcji, cykliczną ewaluację współpracy oraz spełnianie oczekiwań zgodnych z możliwościami organizacji.

·Identyfikacja nowych/potencjalnych Klientów na podległym rynku.

·Kontakt i budowanie relacji z klientami poprzez promowanie szerokiego portfolia usług Adecco.

·Odbywanie regularnych wizyt handlowych u potencjalnych klientów firmy.

·Bardzo dobra znajomość wszystkich usług oferowanych przez Adecco oraz orientacja na współpracę i rozwój pozostałych linii biznesowych.

·Planowanie i implementowanie działań sprzedażowych/ rozwojowych na podległym terenie zgodnie z celami biura/ regionu priorytetami dla kraju i strategią firmy.

·Aktualizacja firmowego systemu i wewnętrznej bazy danych oraz innych ważnych narzędzi sprzedażowych Adecco.

·Dostarczanie dokładnych raportów sprzedażowych, zarówno regularnych jak i ad hoc do kadry zarządzającej oraz Zarządu firmy.

·Śledzenie na bieżąco zmian na lokalnym rynku pracy, w tym: informacji i trendów rynkowych, aktywności konkurencji, potencjału rynku/klienta oraz dzielenie się tymi informacjami z zespołem oraz kadrą zarządzającą.

·Wdrożenie polityki cenowej Adecco u Klientów/ prospektów i umiejętne argumentowanie jej podczas negocjacji z Klientami.

·Cykliczne przygotowanie i wysyłka ofert handlowych oraz umów handlowych, prowadzenie negocjacji oraz koordynacjarealizacji zamówień przez dedykowane zespoły rekruterów i odpowiedzialność za cały cykl sprzedaży i realizacji projektu rekrutacji:
od rozpoznania możliwości biznesowej, poprzez kontakt z klientem, zbudowanie propozycji
o wartości dodanej, zaprezentowanie jej i wynegocjowanie, domknięcie sprzedaży poprzez podpisanie umowy, dostarczenie wszystkich niezbędnych informacji zespołom odpowiedzialnym za realizację (rekrutacja i administracja) oraz wsparcie fakturowania, aż po zebranie od klienta informacji zwrotnej dotyczącej jego satysfakcji ze współpracy.

·Przeprowadzanie analizy kredytowej każdego Klienta, w celu zapewnienia ich zdolności
do czasowych opłat i zmniejszenia ryzyka Adecco w ramach współpracy.

·Monitoring należności pozyskanych klientów i aktywna pomoc w razie problemów z płatności
ze strony klienta.

·Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację zarówno na etapie przygotowania oferty jak i po podjęciu współpracy.

Wymagania:

·Wykształcenie wyższe.

·Min. 1-2lata doświadczenia w skutecznej sprzedaży B2B (preferowane w międzynarodowej firmie z branży HR).

·Dobra znajomość j. angielskiego.

·Znajomość pakietu MS Office – Excel, Power Point.

·Prawo jazdy kategorii B.

Co oferujemy?

·Nie martw się o opiekę medyczną i ubezpieczenie – u nas jest całkowicie darmowe.

·Korzystamy z wewnętrznej platformy szkoleniowej bogatej w różnorodne zasoby.

·U nas znajdziesz stabilne zatrudnienie i możliwość uzyskania premii, na którą wspólnie pracujemy.

·Będziemy świętować razem z Tobą! Na Twoje urodziny i nadchodzące jubileusze przygotujemy wyjątkowe niespodzianki.

·Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy (auto służbowe, komputer, telefon).

Posting date: 25-09-2024

応募

Adecco Groupの一員になるということ.

50年以上にわたり、Adecco Groupは、様々なバックグラウンドとカルチャーを持つ何千人もの人々と、世界中の雇用機会とを結びつけるお手伝いをしてきました。優れた人財サービスとソリューションを提供し、クライアントによりパーソナライズされた経験をお届けするだけでなく、コリーグにもAdecco Groupでの仕事を通してパーパスとバリューを感じてもらえるよう仕事の世界を推進しています。Adecco Groupのグローバルグループの一員になるということは、自らの最大限の力を発揮できるように互いを刺激し合うコミュニティの一員になるということです。あなたはクライアントの人生を刺激するような仕事をすることになるでしょう。あなたは、Adecco Groupの仕事を信頼してくれる、活気あるプロフェッショナルのネットワークの一員になります。そして、あなたもAdecco Groupの仕事を支持することになるでしょう。

タレントコミュニティにログインする

タレントコミュニティへのログインは下記フォームから

すでに登録済の場合はこちらをクリック